Hrajte si s barvami a s doplňky

Domov

Když máme základy již udělané a je potřeba jen vyladit svůj pokoj barvami, doplňky anebo čímkoliv jiným, aniž by se zdálo, není to vždy jednoduchý úkol! Sladit barvy, aby seděli už na první pohled a harmonicky potěšily oko, je pro mnohé tragédií. Lidé si sice umí pomáhat drobnostmi, aby pokoj měl eleganci a jiskru, ale ne vždy je to to pravé ořechové.

Dekorace jsou důležitou součástí každého interiéru. Dnes seženete velké množství různých typů doplňků, mnoha barev a materiálů. Jejich výhodou je, že za relativně málo peněz můžete díky nim interiér oživit, nebude vypadat obyčejně a dodáte mu na zajímavosti.

domeček pro panenky

Zkuste oživit byt svíčkami

Mezi oblíbené dekorace patří svíčky. Můžete vybírat z obrovského množství svíček různých barev, velikostí, tvarů i vůní. Mají je v hobby marketech, obchodech s nábytkem či doplňky, ale dají se levně a jednoduše pořídit i v online e-schopech. Nabídka je opravdu široká, můžete mít i svíčky s ornamenty. Prodejci taktéž nabízejí celou řadu různých kalíšků na svíčky a také klasických svícnů, jaké můžeme mít doma celoročně, a vždy krásně vyladí interiér.
sedm obrázků

Vázy, co potěší oko

Vázy mohou být také zajímavým doplňkem a působí vždy svojí krásou prostě neodolatelně. Vyrábějí se z různých materiálů, v mnoha barvách a tvarech – i těch výstředních. Vyberte si tu, která se k vám hodí nejvíce, neboť na váze, není co zkazit! A co do nich? Květiny či kamínky budou dokonalé!

Věnujte pozornost květinové výzdobě

Veseleji ale budou působit čerstvé řezané květiny – třeba růže, chryzantémy či gerbery. Je potřeba květiny průběžně dokupovat a zbavovat se těch zvadlých. Za atmosféru, kterou čerstvé květiny interiéru dodají, to ale určitě stojí. A že máte alergii? Nevadí, můžete si pořídit i umělé druhy květin!

Obrazy anebo hodiny, naladí atmosféru

Populární dekorací jsou také krásné obrazy v moderním rázu, barevné i černobílé a také nástěnné hodiny, jaké nám splní i praktickou pomoc a funkci. Na trhu existuje celá škála druhů, barev, modelů a velikostí, jak obrazů, tak i samotných druhů hodin.

Věřte, že ať si zvolíte jakoukoliv dekoraci, sladíte tím svůj pokoj a domov jako takový a to opravdu za malé finanční obnosy.

Hrajte si s barvami a s doplňky
Ohodnoťte příspěvek